Gizlilik ve Güvenlik
Güvenli Alışveriş

LogosOfis.com kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizi en güvenli şekilde tamamlamanız için en son teknolojileri kullanmaktadır. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde güvenlik kaygılarınızı unutun.

Üyelik veya sipariş aşamasında paylaştığınız, kişisel tüm bilgileriniz koruma altındadır. LogosOfis.com, sistemimiz ile paylaşacağınız hiç bir özel bilginin, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacağını garanti eder. LogosOfis.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kartguvenlik

Kişisel bilgilerinizle sistemimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler "Hyper Text Transfer Protocol Secure" üzerinden gerçekleştirilir. Bu esnada tarayıcınızdaki adres çubuğunun başında "http" yerine "https" ibaresi görünür. Bu şekilde bağlantı kurduğunuzda, bilgiler sadece sizinle LogosOfis.com arasında okunabilecek şekilde şifrelenir.

 

SSL Güvenlik Sertifikası

GlobalSign

LogosOfis.com tüm dünyada geçerliliğe sahip en yüksek SSL güvenlik standartlı olan EV SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahiptir.

Bu güvenlik sertifikasına sahip sitelerde yapacağınız tüm işlemler çok sıkı güvenlik prosedürlerinden geçmektedir. Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız güvenli adımlarda adres çubuğunuzda firma bilgisi ve LogosOfis.com adresi yeşil renkte görünür. Bu güvenli veri gönderim alanında olduğunuzun göstergesidir. (Farklı browserlarda bu görünüm farklı olacaktır.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.