Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.


Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için (0212) 224 54 69 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Banka Hesap Numaramız:

 
BankAsyaBanka AdıASYA KATILIM BANKASI A.Ş.
Şube AdıÇAĞLAYAN ŞUBESİ
Hesap AdıLOGOS KIRTASİYE DÜNYASI GIDA VE TEM. MALZ. TİC.LTD. ŞTİ.
Hesap Numarası64-4033256-1
Hesap TipiTL HESABI
IBANTR41 0020 8000 6404 0332 5600 01


KARGO ve TESLİMAT
 • Kargo Takip

  Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bir e-posta yollanacaktır. Bu e-postada bildirilen fatura numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının internet sitesi üzerinden siparişinizi sorgulayabilir, on-line olarak harita üzerinden siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Farklı sorularınız için Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 • Kargo Ücretleri

  Kargo ücretleri, alışverişiniz sırasında ekranda online olarak hesaplanıp faturanıza eklenerek tahsil edilir. Böylece ürün kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ektsra ücret ödemenize gerek kalmaz.
  Ücretler sadece 
  ürünün ağırlık ve ebatlarına göre değişmektedir, mesafeye göre değişmez. Yurt içi gönderi fiyatları sabittir.
 • Teslimat Süresi

  Siparişiniz ürün bilgilerinde belirtilen süre içerisinde tarafınıza kargo edilecektir. Kargo süresi tüm Türkiye sathında 24 saat ile 72 saat arasında değişmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının yönergeleri gereği bazı bölgelere bazı sebeplerden (terör vs..) daha geç gidebilmekte yada hiç gidememektedir. Anlaşmalı kargonun yönergelerinden firmamız sorumlu tutulamaz. KKTC ve Yurtdışına kargo gönderilememektedir. Yurtdışı ve KKTC kargolarınız için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.

 • Teslimat Anında

  Müşterilerimiz siparişlerini teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde siparişinizin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

  Paket Kontrolü :
  Siparişiniz size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.


  Hasarsız Görünen Paketler:
  Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine geri iade ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

 • Hızlı Kargo (İstanbul içi)

  Siparişleriniz ürünün teslimat süresinde belirtildiği üzere kargoya verilir. Kargo süresi İstanbul için 1 gün sonra İstanbul dışı içinde mesafeye göre 1-2 gün arası olabilmektedir. İstanbul içi için acil  teslimat gerektiği taktirde ve sipariş ebatları makul ölçülerde ise motorlu kurye ile karşı ödemeli olarak siparişleriniz gönderilebilir. (Bu işlem haftanın her günü için geçerli olmayabilir. Lütfen bu konu ile ilgili müşteri hizmetleriyle temasa geçiniz.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.